Rekonstrukce bytů a domů

Každá kvalitně provedená rekonstrukce začíná kvalitním návrhem. K bytovým projektům, pro které NAVRHUJEME INTERIÉRY a zajišťujeme i celkovou realizaci, včetně rekonstrukce bytů. V takovém případě není nutné domlouvat další firmu či jednotlivé řemeslníky, stačí nám svěřit realizaci na klíč.

Výsledkem je pak interiér vyladěný do nejmenších detailů, kdy veškeré práce od počátečního návrhu až po převzetí hotového interiéru probíhají dle dohodnutého časového harmonogramu.

Kompletní rekonstrukce

Službu kompletní rekonstrukce bytu ocení především nároční zákazníci, kteří požadují veškerý servis a perfektní výsledek bez nutnosti osobního dohledu nad postupem většího počtu dodavatelů, komunikace s nimi, organizace a zajištění návaznosti jednotlivých prací.

Jak ušetřit?

Možnost jak ušetřit (ne však na úkor kvality) je zvolení takového postupu, kdy klientovi doporučíme jednotlivé řemeslníky v místě jeho bydliště (obvykle používáme portál Nejřemeslníci.cz a odborníky v oboru s pozitivními referencemi). Logistiku a veškerou součinnost jednotlivých profesí si však při této variantě klient obstarává sám.

Jak konkrétní rekonstrukce probíhá, si můžete prohlédnout na fotografiích a článku v sekci realizace.

 

  

 
Kam dále ?
 

Reference

Kuchyň na míru pro starší manželé Pardubice

Kuchyně na míru

Původním záměrem investorů bylo vzhledem k věku a myšlenkou přípravy na stáři "pouze"provést rekonstrukci bytového jádra. Postupně se naše spolupráce rozrostla a starší manželé se rozhodli k rekonstrukci větší části 3+1 panelového bytu. Dávným...

více

Rekonstrukce 3+1 Pardubice

Celkové rekonstrukce bytů a domů

Původním záměrem manželů v důchodovém věku byla rekonstrukce bytového jádra a  s ohledem na budoucnost vyřešit situaci koupelny. Postupně se naše spolupráce rozrostla a my jsme řešili i  návrh kuchyně, vedlejšího pokoje a vstupních...

více

Rekonstrukce koupelny Pardubice

Koupelny

Byli jsme osloveni starším manželským párem v důchodovém věku s žádosti o návrh koupelny a rekonstrukci bytového jádra. Manželé se rozhodli pro výměnu umakartového jádra a celkovou rekonstrukci koupelny. S ohledem na možnost zhoršení zdravotního...

více

[Přeskočit navigaci]

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

17.04.
2018

Legendární křeslo Egg

Legendární křeslo Egg oslaví letos 60 let od svého vzniku. 

Dnes se toto legendární křeslo vyrábí v nepřeberném množství barev i materiálů. A tak pokud vás tvar křesla nepřestává bavit, stejně jako mě, kukněte na http://bit.ly/2EUSwXo.

22.03.
2018

Nové projekty

Do realizací přibyly nové projekty. Jde sice o projekty z roku 2017, ale prozatím nebyl čas na jejich prezentování.

více aktualit