Rekonstrukce bytů a domů

Každá kvalitně provedená rekonstrukce začíná kvalitním návrhem. K bytovým projektům, pro které NAVRHUJEME INTERIÉRY a zajišťujeme i celkovou realizaci, včetně rekonstrukce bytů. V takovém případě není nutné domlouvat další firmu či jednotlivé řemeslníky, stačí nám svěřit realizaci na klíč.

Výsledkem je pak interiér vyladěný do nejmenších detailů, kdy veškeré práce od počátečního návrhu až po převzetí hotového interiéru probíhají dle dohodnutého časového harmonogramu.

Kompletní rekonstrukce

Službu kompletní rekonstrukce bytu ocení především nároční zákazníci, kteří požadují veškerý servis a perfektní výsledek bez nutnosti osobního dohledu nad postupem většího počtu dodavatelů, komunikace s nimi, organizace a zajištění návaznosti jednotlivých prací.

Jak ušetřit?

Možnost jak ušetřit (ne však na úkor kvality) je zvolení takového postupu, kdy klientovi doporučíme jednotlivé řemeslníky v místě jeho bydliště (obvykle používáme portál Nejřemeslníci.cz a odborníky v oboru s pozitivními referencemi). Logistiku a veškerou součinnost jednotlivých profesí si však při této variantě klient obstarává sám.

Jak konkrétní rekonstrukce probíhá, si můžete prohlédnout na fotografiích a článku v sekci realizace.

 

  

 
Kam dále ?
 

Reference

Kuchyň na míru pro starší manželé Pardubice

Kuchyně na míru

Původním záměrem investorů bylo vzhledem k věku a myšlenkou přípravy na stáři "pouze"provést rekonstrukci bytového jádra. Postupně se naše spolupráce rozrostla a starší manželé se rozhodli k rekonstrukci větší části 3+1 panelového bytu. Dávným...

více

Rekonstrukce 3+1 Pardubice

Celkové rekonstrukce bytů a domů

Původním záměrem manželů v důchodovém věku byla rekonstrukce bytového jádra a  s ohledem na budoucnost vyřešit situaci koupelny. Postupně se naše spolupráce rozrostla a my jsme řešili i  návrh kuchyně, vedlejšího pokoje a vstupních...

více

Rekonstrukce koupelny Pardubice

Koupelny

Byli jsme osloveni starším manželským párem v důchodovém věku s žádosti o návrh koupelny a rekonstrukci bytového jádra. Manželé se rozhodli pro výměnu umakartového jádra a celkovou rekonstrukci koupelny. S ohledem na možnost zhoršení zdravotního...

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2017

Vánoční poukazy

Pro všechny opozdilce nebo nerozhodné jsme připravili Vánoční poukazy na nákup v eshopu www.gbdesign.cz/eshop/. Do zpráv nebo rovnou na email info@gbdesign.cz si napište o poukázku dle Vámi zvolené hodnoty. Ta Vám bude společně s jedinečným kódem obratem zaslána.

16.09.
2017

A 1.000,- Kč na nákup...

Vám všem ostatním děkuji za sdílení příspěvku a jako poděkování za Váš čas všichni získáváte 10% slevu na nákup. Sleva platí pouze do konce září 2017. Abyste slevu mohli uplatnit je třeba si napsat o slevový kód na info@gbdesign.cz . Kód bude přenosný, a tak jej můžete třeba věnovat a udělat radost někomu jinému. :)

06.09.
2017

Vyhrajte 1.000,- Kč

Soutěžte o 1.000,- Kč
GB DESIGN·30. SRPEN 20172 přečtení
Do 15.9.2017 soutěžíme o nákup za tisícovku úplně zdarma.
1) Sdílejte tuto fotku veřejně na vašem facebooku
2) vyberte jeden výrobek z eshopuhttps://www.gbdesign.cz/eshop/ který vás nejvíce zaujal a podělte se o něj v komentářích
3) držte si palce

více aktualit