Konzultace

Máte pokoj či byt již zařízený, jen to stále není ono a potřebujete doladit detaily. Nebo byste rádi vdechli nový život starému a již „okoukanému". Pak jsou konzultace a poradenství určeny právě pro Vás.Pokud Vám chybí inspirace, nápad nebo představivost, může Vám stačit několik konzultačních hodin a interiér dostane ten správný šmrnc.

Na základě prohlídky či informací (lokalita, orientace světové strany, půdorys, fotografie prostoru, informace o stávajících materiálech/barvách + přání klienta) Vám vytvoříme náčrt možností. Většinou se jedná o koláž, která nastíní možnosti řešení daného prostoru.

Konzultace zahrnuje např. vhodný výběr nábytku a jeho správné půdorysné rozložení, formu osvětlení – hlavní i náladové, výběr malby/tapet/obkladu, formy clonění oken nebo triky, jak prostor zútulnit. V případě, že to interiér vyžaduje, je možné na konzultaci řešit i změnu dispozic interiéru a příček, výběr podlahové krytiny a jiné stavební úpravy.

 

  

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2018

Vánoční dárkový certifikát

Vánoční dárkový certifikát pro všechny, kteří hledají na poslední chvíli hodnotný dárek, který...

20.12.
2018

Nový showroom gbDESIGN - v Hradci Králové

Na počátku prosince jsme otevřeli nový showroom studia gbDESIGN ve kterém si nyní můžete...

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

více aktualit