Konzultace

Máte pokoj či byt již zařízený, jen to stále není ono a potřebujete doladit detaily. Nebo byste rádi vdechli nový život starému a již „okoukanému". Pak jsou konzultace a poradenství určeny právě pro Vás.Pokud Vám chybí inspirace, nápad nebo představivost, může Vám stačit několik konzultačních hodin a interiér dostane ten správný šmrnc.

Na základě prohlídky či informací (lokalita, orientace světové strany, půdorys, fotografie prostoru, informace o stávajících materiálech/barvách + přání klienta) Vám vytvoříme náčrt možností. Většinou se jedná o koláž, která nastíní možnosti řešení daného prostoru.

Konzultace zahrnuje např. vhodný výběr nábytku a jeho správné půdorysné rozložení, formu osvětlení – hlavní i náladové, výběr malby/tapet/obkladu, formy clonění oken nebo triky, jak prostor zútulnit. V případě, že to interiér vyžaduje, je možné na konzultaci řešit i změnu dispozic interiéru a příček, výběr podlahové krytiny a jiné stavební úpravy.

 

  

[Přeskočit navigaci]

17.04.
2018

Legendární křeslo Egg

Legendární křeslo Egg oslaví letos 60 let od svého vzniku. 

Dnes se toto legendární křeslo vyrábí v nepřeberném množství barev i materiálů. A tak pokud vás tvar křesla nepřestává bavit, stejně jako mě, kukněte na http://bit.ly/2EUSwXo.

22.03.
2018

Nové projekty

Do realizací přibyly nové projekty. Jde sice o projekty z roku 2017, ale prozatím nebyl čas na jejich prezentování.

11.03.
2018

Novinky z kolekce 2018

Do našeho eshopu jsme právě zařadili novou kolekci FASHION.

více aktualit