Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra kompletně změní celý byt a jeho energii. Přineste do bytu či domu svěží a čisté prostředí a v neposlední řadě lépe využije daný prostor. Rekonstrukce bytového jádra je většinou spojena s REKONSTRUKCI KOUPELNY.

Umakartová jádra po jejich vybourání vyzdíváme technologií Ytong, kdy odlehčené tvárnice splňují veškeré požadavky na statiku. To umožňuje bezproblémovou montáž sprchového koutu,vanové zástěny, kuchyňské linky a jiných doplňků.

Kvalitní rekonstrukce začíná kvalitním návrhem

Včasná příprava vám ušetří spoustu energie a nemalé finance. Vyhnete se tak problémům se zařizováním, s barevnou a stylovou sladěností. Výsledkem je pak interiér sladěný do nejmenších detailů, kdy veškeré práce, od počátečního návrhu až po předání hotového interiéru, probíhají podle schváleného časového harmonogramu.

Fotorealistické 3D vizualizace

GB design vytváří fotorealistické 3D vizualizace, ve kterých se snažíme o co nejlepší zachycení skutečnosti. V našich návrzích používáme pouzereálné prvky a řešení, která pak promítáme do 3D vizualizací. Nesnažíme se o vytvoření dokonalého uměleckého díla, ale pomůcky, která vám přiblíží skutečnou podobu navrhovaného interiéru.

 

  

 
Kam dále ?
 

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2018

Vánoční dárkový certifikát

Vánoční dárkový certifikát pro všechny, kteří hledají na poslední chvíli hodnotný dárek, který...

20.12.
2018

Nový showroom gbDESIGN - v Hradci Králové

Na počátku prosince jsme otevřeli nový showroom studia gbDESIGN ve kterém si nyní můžete...

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

více aktualit