Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra kompletně změní celý byt a jeho energii. Přineste do bytu či domu svěží a čisté prostředí a v neposlední řadě lépe využije daný prostor. Rekonstrukce bytového jádra je většinou spojena s REKONSTRUKCI KOUPELNY.

Umakartová jádra po jejich vybourání vyzdíváme technologií Ytong, kdy odlehčené tvárnice splňují veškeré požadavky na statiku. To umožňuje bezproblémovou montáž sprchového koutu,vanové zástěny, kuchyňské linky a jiných doplňků.

Kvalitní rekonstrukce začíná kvalitním návrhem

Včasná příprava vám ušetří spoustu energie a nemalé finance. Vyhnete se tak problémům se zařizováním, s barevnou a stylovou sladěností. Výsledkem je pak interiér sladěný do nejmenších detailů, kdy veškeré práce, od počátečního návrhu až po předání hotového interiéru, probíhají podle schváleného časového harmonogramu.

Fotorealistické 3D vizualizace

GB design vytváří fotorealistické 3D vizualizace, ve kterých se snažíme o co nejlepší zachycení skutečnosti. V našich návrzích používáme pouzereálné prvky a řešení, která pak promítáme do 3D vizualizací. Nesnažíme se o vytvoření dokonalého uměleckého díla, ale pomůcky, která vám přiblíží skutečnou podobu navrhovaného interiéru.

 

  

 
Kam dále ?
 

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2017

Vánoční poukazy

Pro všechny opozdilce nebo nerozhodné jsme připravili Vánoční poukazy na nákup v eshopu www.gbdesign.cz/eshop/. Do zpráv nebo rovnou na email info@gbdesign.cz si napište o poukázku dle Vámi zvolené hodnoty. Ta Vám bude společně s jedinečným kódem obratem zaslána.

16.09.
2017

A 1.000,- Kč na nákup...

Vám všem ostatním děkuji za sdílení příspěvku a jako poděkování za Váš čas všichni získáváte 10% slevu na nákup. Sleva platí pouze do konce září 2017. Abyste slevu mohli uplatnit je třeba si napsat o slevový kód na info@gbdesign.cz . Kód bude přenosný, a tak jej můžete třeba věnovat a udělat radost někomu jinému. :)

06.09.
2017

Vyhrajte 1.000,- Kč

Soutěžte o 1.000,- Kč
GB DESIGN·30. SRPEN 20172 přečtení
Do 15.9.2017 soutěžíme o nákup za tisícovku úplně zdarma.
1) Sdílejte tuto fotku veřejně na vašem facebooku
2) vyberte jeden výrobek z eshopuhttps://www.gbdesign.cz/eshop/ který vás nejvíce zaujal a podělte se o něj v komentářích
3) držte si palce

více aktualit