Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra kompletně změní celý byt a jeho energii. Přineste do bytu či domu svěží a čisté prostředí a v neposlední řadě lépe využije daný prostor. Rekonstrukce bytového jádra je většinou spojena s REKONSTRUKCI KOUPELNY.

Umakartová jádra po jejich vybourání vyzdíváme technologií Ytong, kdy odlehčené tvárnice splňují veškeré požadavky na statiku. To umožňuje bezproblémovou montáž sprchového koutu,vanové zástěny, kuchyňské linky a jiných doplňků.

Kvalitní rekonstrukce začíná kvalitním návrhem

Včasná příprava vám ušetří spoustu energie a nemalé finance. Vyhnete se tak problémům se zařizováním, s barevnou a stylovou sladěností. Výsledkem je pak interiér sladěný do nejmenších detailů, kdy veškeré práce, od počátečního návrhu až po předání hotového interiéru, probíhají podle schváleného časového harmonogramu.

Fotorealistické 3D vizualizace

GB design vytváří fotorealistické 3D vizualizace, ve kterých se snažíme o co nejlepší zachycení skutečnosti. V našich návrzích používáme pouzereálné prvky a řešení, která pak promítáme do 3D vizualizací. Nesnažíme se o vytvoření dokonalého uměleckého díla, ale pomůcky, která vám přiblíží skutečnou podobu navrhovaného interiéru.

 

  

 
Kam dále ?
 

[Přeskočit navigaci]

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

17.04.
2018

Legendární křeslo Egg

Legendární křeslo Egg oslaví letos 60 let od svého vzniku. 

Dnes se toto legendární křeslo vyrábí v nepřeberném množství barev i materiálů. A tak pokud vás tvar křesla nepřestává bavit, stejně jako mě, kukněte na http://bit.ly/2EUSwXo.

22.03.
2018

Nové projekty

Do realizací přibyly nové projekty. Jde sice o projekty z roku 2017, ale prozatím nebyl čas na jejich prezentování.

více aktualit