3D návrhy interiérů

Stavíte dům či rekonstruujete svůj byt? 3D návrhy interiéru od GB design vám mohou ušetřit spoustu času a financí. 3D návrhy bytových interiérů vám zajistí efektivní využití místa ve Vašem bytě, ušetří prostor, zfunkční ho a tím i ušetří nemalé investice do vhodných zařizovacích prvků a kvalitních materiálů. Moderní interiér nemusí být finančně nákladný.

Moderní interiér

Být spokojený v moderním interiéru svého bytu nebo domu již nemusí vždy znamenat velkou investici. Moderního a funkčního interiéru lze dosáhnout přizváním profesionálního interiérového designéra, který vašemu domovu vdechne barvy, svěžest, moderní prvky a nadčasovost.

Podrobný plán interiéru

Naší bytoví architekti vám na základě konzultací s vámi vytvoří podrobný plán interiéru od půdorysných dispozic ve 2D formátu, použitých materiálů, konkrétních odstínů barev a textilií, dekoračních prvků až po 3D vizualizaci.

V případě, že se rozhodnete pro realizaci interiéru naší firmou, obdržíte 3D vizualizaci interiéru  ZDARMA.

 

  

 
Kam dále ?
 

[Přeskočit navigaci]

16.09.
2017

A 1.000,- Kč na nákup...

Vám všem ostatním děkuji za sdílení příspěvku a jako poděkování za Váš čas všichni získáváte 10% slevu na nákup. Sleva platí pouze do konce září 2017. Abyste slevu mohli uplatnit je třeba si napsat o slevový kód na info@gbdesign.cz . Kód bude přenosný, a tak jej můžete třeba věnovat a udělat radost někomu jinému. :)

06.09.
2017

Vyhrajte 1.000,- Kč

Soutěžte o 1.000,- Kč
GB DESIGN·30. SRPEN 20172 přečtení
Do 15.9.2017 soutěžíme o nákup za tisícovku úplně zdarma.
1) Sdílejte tuto fotku veřejně na vašem facebooku
2) vyberte jeden výrobek z eshopuhttps://www.gbdesign.cz/eshop/ který vás nejvíce zaujal a podělte se o něj v komentářích
3) držte si palce

17.05.
2017

Elegantní doplňky pro váš domov

Každným dnem pro Vás doplňujeme nové zboží na eshop gbDESIGN, kde si můžete z pohodlí domova vybrat nádherné dopľňky. Počínaje drobnostmi jako jsou svíčky, svícny, polštáře a konče například ručně zpracovaným sklem italských sklářských mistrů ať už ve formě dekorativních váz nebo elegantních lamp.

více aktualit