3D návrhy interiérů

Stavíte dům či rekonstruujete svůj byt? 3D návrhy interiéru od GB design vám mohou ušetřit spoustu času a financí. 3D návrhy bytových interiérů vám zajistí efektivní využití místa ve Vašem bytě, ušetří prostor, zfunkční ho a tím i ušetří nemalé investice do vhodných zařizovacích prvků a kvalitních materiálů. Moderní interiér nemusí být finančně nákladný.

Moderní interiér

Být spokojený v moderním interiéru svého bytu nebo domu již nemusí vždy znamenat velkou investici. Moderního a funkčního interiéru lze dosáhnout přizváním profesionálního interiérového designéra, který vašemu domovu vdechne barvy, svěžest, moderní prvky a nadčasovost.

Podrobný plán interiéru

Naší bytoví architekti vám na základě konzultací s vámi vytvoří podrobný plán interiéru od půdorysných dispozic ve 2D formátu, použitých materiálů, konkrétních odstínů barev a textilií, dekoračních prvků až po 3D vizualizaci.

V případě, že se rozhodnete pro realizaci interiéru naší firmou, obdržíte 3D vizualizaci interiéru  ZDARMA.

 

  

 
Kam dále ?
 

Reference

Luxusní kuchyně s obývacím pokojem Pardubicko

Obývací pokoje

Jsou návrhy, které si užívám od počátku, tedy od řešení dispozic, až po jejich konečnou podobu. Často jsou to návrhy, kdy nejsem nucena dělat kompromisy. Například kompromisy v hledání levnějších alternativ materiálů. Samozřejmě jsem si vědoma,...

více

Obývací pokoj v novostavbě rodinného domu Pardubice

návrh obývacího pokoje je součástí komplexního návrhu přízemí rodinného domu pro mladou rodinu s dvěma dětmi.

Stejně jako v kuchyni jsou i ve společenské části domu navrženy vedle běžného bodového osvětlení i  ve stropě zafrézované LED pásky. 

více

Rezidence pod Zámčí - Hradec Králové

Jedním z komplexních návrhů interiéru v roce 2017 byl návrh bytu pro mladý pár v developerském projektu v Hradci Králové.  Přáním klientů byl moderní,ale útulný interiér. Z barevného spektra měly převládat hnědé tóny. Výzvou bylo především...

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2018

Vánoční dárkový certifikát

Vánoční dárkový certifikát pro všechny, kteří hledají na poslední chvíli hodnotný dárek, který...

20.12.
2018

Nový showroom gbDESIGN - v Hradci Králové

Na počátku prosince jsme otevřeli nový showroom studia gbDESIGN ve kterém si nyní můžete...

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

více aktualit