3D návrhy interiérů

Stavíte dům či rekonstruujete svůj byt? 3D návrhy interiéru od GB design vám mohou ušetřit spoustu času a financí. 3D návrhy bytových interiérů vám zajistí efektivní využití místa ve Vašem bytě, ušetří prostor, zfunkční ho a tím i ušetří nemalé investice do vhodných zařizovacích prvků a kvalitních materiálů. Moderní interiér nemusí být finančně nákladný.

Moderní interiér

Být spokojený v moderním interiéru svého bytu nebo domu již nemusí vždy znamenat velkou investici. Moderního a funkčního interiéru lze dosáhnout přizváním profesionálního interiérového designéra, který vašemu domovu vdechne barvy, svěžest, moderní prvky a nadčasovost.

Podrobný plán interiéru

Naší bytoví architekti vám na základě konzultací s vámi vytvoří podrobný plán interiéru od půdorysných dispozic ve 2D formátu, použitých materiálů, konkrétních odstínů barev a textilií, dekoračních prvků až po 3D vizualizaci.

V případě, že se rozhodnete pro realizaci interiéru naší firmou, obdržíte 3D vizualizaci interiéru  ZDARMA.

 

  

 
Kam dále ?
 

[Přeskočit navigaci]

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

17.04.
2018

Legendární křeslo Egg

Legendární křeslo Egg oslaví letos 60 let od svého vzniku. 

Dnes se toto legendární křeslo vyrábí v nepřeberném množství barev i materiálů. A tak pokud vás tvar křesla nepřestává bavit, stejně jako mě, kukněte na http://bit.ly/2EUSwXo.

22.03.
2018

Nové projekty

Do realizací přibyly nové projekty. Jde sice o projekty z roku 2017, ale prozatím nebyl čas na jejich prezentování.

více aktualit