Rekonstrukce obýváku

Naše společnost GB design se zaměřuje na kompletní realizaci interiérů a rekonstrukce bytů a domů. Po kuchyni je dalším důležitým centrem života každé rodiny obývací pokoj. Tady se schází celá rodina, relaxujeme, přijímáme návštěvy.

Při rekonstrukci obývacího pokoje za vás převezmeme veškerou odpovědnost a postaráme se o bezproblémový chod rekonstrukce - od stavebních úprav, výroby a dovozu nábytku, odborné instalace AV techniky nebo osvětlení až po finální aranžmá dekorací jako jsou obrazy,polštáře, závěsy.

Každá kvalitní rekonstrukce začíná kvalitním návrhem. Vyhnete se tak problémům se zařizováním, volbou barev a tím, jak to celé zapadá do zvoleného stylu. Výsledkem je pak interiér sladěný do nejmenších detailů, kdy veškeré práce, od počátečního návrhu až po předání hotového interiéru, probíhají podle schváleného časového harmonogramu.

 

   

 

Reference

Revitalizace obývacího pokoje Pardubice

Obývací pokoje

Požadavkem klientů bylo zmodernizovat obývací pokoj v rodinném domě při zachování nábytku včetně sedací soupravy a polic. Řešení : Nové rozmístění nábytku a sedací soupravy otevřelo prostor, sedací část je samostatná, intimnější...

více

Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje Pardubice

Celkové rekonstrukce bytů a domů

Klienti mě oslovili s požadavkem na rekonstrukci kuchyně. Ta měla být provedena včetně revitalizace obývacího pokoje a vstupních prostor tak, aby vše bylo propojeno do harmonického celku.

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2017

Vánoční poukazy

Pro všechny opozdilce nebo nerozhodné jsme připravili Vánoční poukazy na nákup v eshopu www.gbdesign.cz/eshop/. Do zpráv nebo rovnou na email info@gbdesign.cz si napište o poukázku dle Vámi zvolené hodnoty. Ta Vám bude společně s jedinečným kódem obratem zaslána.

16.09.
2017

A 1.000,- Kč na nákup...

Vám všem ostatním děkuji za sdílení příspěvku a jako poděkování za Váš čas všichni získáváte 10% slevu na nákup. Sleva platí pouze do konce září 2017. Abyste slevu mohli uplatnit je třeba si napsat o slevový kód na info@gbdesign.cz . Kód bude přenosný, a tak jej můžete třeba věnovat a udělat radost někomu jinému. :)

06.09.
2017

Vyhrajte 1.000,- Kč

Soutěžte o 1.000,- Kč
GB DESIGN·30. SRPEN 20172 přečtení
Do 15.9.2017 soutěžíme o nákup za tisícovku úplně zdarma.
1) Sdílejte tuto fotku veřejně na vašem facebooku
2) vyberte jeden výrobek z eshopuhttps://www.gbdesign.cz/eshop/ který vás nejvíce zaujal a podělte se o něj v komentářích
3) držte si palce

více aktualit