Rekonstrukce obýváku

Naše společnost GB design se zaměřuje na kompletní realizaci interiérů a rekonstrukce bytů a domů. Po kuchyni je dalším důležitým centrem života každé rodiny obývací pokoj. Tady se schází celá rodina, relaxujeme, přijímáme návštěvy.

Při rekonstrukci obývacího pokoje za vás převezmeme veškerou odpovědnost a postaráme se o bezproblémový chod rekonstrukce - od stavebních úprav, výroby a dovozu nábytku, odborné instalace AV techniky nebo osvětlení až po finální aranžmá dekorací jako jsou obrazy,polštáře, závěsy.

Každá kvalitní rekonstrukce začíná kvalitním návrhem. Vyhnete se tak problémům se zařizováním, volbou barev a tím, jak to celé zapadá do zvoleného stylu. Výsledkem je pak interiér sladěný do nejmenších detailů, kdy veškeré práce, od počátečního návrhu až po předání hotového interiéru, probíhají podle schváleného časového harmonogramu.

 

   

 

Reference

Revitalizace obývacího pokoje Pardubice

Obývací pokoje

Požadavkem klientů bylo zmodernizovat obývací pokoj v rodinném domě při zachování nábytku včetně sedací soupravy a polic. Řešení : Nové rozmístění nábytku a sedací soupravy otevřelo prostor, sedací část je samostatná, intimnější...

více

Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje Pardubice

Celkové rekonstrukce bytů a domů

Klienti mě oslovili s požadavkem na rekonstrukci kuchyně. Ta měla být provedena včetně revitalizace obývacího pokoje a vstupních prostor tak, aby vše bylo propojeno do harmonického celku.

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2018

Vánoční dárkový certifikát

Vánoční dárkový certifikát pro všechny, kteří hledají na poslední chvíli hodnotný dárek, který...

20.12.
2018

Nový showroom gbDESIGN - v Hradci Králové

Na počátku prosince jsme otevřeli nový showroom studia gbDESIGN ve kterém si nyní můžete...

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

více aktualit