Rekonstrukce obýváku

Naše společnost GB design se zaměřuje na kompletní realizaci interiérů a rekonstrukce bytů a domů. Po kuchyni je dalším důležitým centrem života každé rodiny obývací pokoj. Tady se schází celá rodina, relaxujeme, přijímáme návštěvy.

Při rekonstrukci obývacího pokoje za vás převezmeme veškerou odpovědnost a postaráme se o bezproblémový chod rekonstrukce - od stavebních úprav, výroby a dovozu nábytku, odborné instalace AV techniky nebo osvětlení až po finální aranžmá dekorací jako jsou obrazy,polštáře, závěsy.

Každá kvalitní rekonstrukce začíná kvalitním návrhem. Vyhnete se tak problémům se zařizováním, volbou barev a tím, jak to celé zapadá do zvoleného stylu. Výsledkem je pak interiér sladěný do nejmenších detailů, kdy veškeré práce, od počátečního návrhu až po předání hotového interiéru, probíhají podle schváleného časového harmonogramu.

 

   

 

Reference

Revitalizace obývacího pokoje Pardubice

Obývací pokoje

Požadavkem klientů bylo zmodernizovat obývací pokoj v rodinném domě při zachování nábytku včetně sedací soupravy a polic. Řešení : Nové rozmístění nábytku a sedací soupravy otevřelo prostor, sedací část je samostatná, intimnější...

více

Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje Pardubice

Celkové rekonstrukce bytů a domů

Klienti mě oslovili s požadavkem na rekonstrukci kuchyně. Ta měla být provedena včetně revitalizace obývacího pokoje a vstupních prostor tak, aby vše bylo propojeno do harmonického celku.

více

[Přeskočit navigaci]

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

17.04.
2018

Legendární křeslo Egg

Legendární křeslo Egg oslaví letos 60 let od svého vzniku. 

Dnes se toto legendární křeslo vyrábí v nepřeberném množství barev i materiálů. A tak pokud vás tvar křesla nepřestává bavit, stejně jako mě, kukněte na http://bit.ly/2EUSwXo.

22.03.
2018

Nové projekty

Do realizací přibyly nové projekty. Jde sice o projekty z roku 2017, ale prozatím nebyl čas na jejich prezentování.

více aktualit