Rekonstrukce ložnice

Ložnice je často opomíjenou místností v celém bytě. Rekonstrukce ložnice většinou přichází na řadu jako poslední ze všech místností. Nebojte se moderního řešení vaší ložnice a začněte rekonstrukci kvalitním návrhem. Místnost, kde se probouzíte do dalšího dne, by vás měla umět příjemně naladit každý den. Ať je víkend nebo vstáváte do práce.

Každá kvalitní rekonstrukce začíná kvalitním návrhem. Včasná příprava vám ušetří spoustu energie a nemalé finance. Vyhnete se tak problémům se zařizováním, s barevnou a stylovou sladěností. Výsledkem je pak interiér sladěný do nejmenších detailů, kdy veškeré práce, od počátečního návrhu až po předání hotového interiéru, probíhají podle schváleného časového harmonogramu.

 

  

 
Kam dále ?

Reference

Ložnice Slepotice

Tato ložnice vznikla jako součást  přestavby bytu ve Slepoticích. Původně byl byt dvoupokojový. Při komplexní přestavbě, která zahrnovala celkovou změnu dispozic , včetně úpravy příček, vznikl byt třípokojový. Majitelé tak získali moderní byt...

více

Ložnice Pardubice

Ložnice

Původně jsem se sympatickými manžely z Pardubic začala řešit návrh pokoje pro jejich téměř dospělé syny. Více o tom proč se spolupráce rozrostla a jaký návrh jsem pro kluky vytvořila, si můžete přečíst v článku Chelsea. Do samotného návrhu...

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2018

Vánoční dárkový certifikát

Vánoční dárkový certifikát pro všechny, kteří hledají na poslední chvíli hodnotný dárek, který...

20.12.
2018

Nový showroom gbDESIGN - v Hradci Králové

Na počátku prosince jsme otevřeli nový showroom studia gbDESIGN ve kterém si nyní můžete...

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

více aktualit