3D vizualizace

Na rozdíl od dispozic, které ukazují zejména prostorové uspořádání, 3D vizualizace ukazují vzájemné působení tvarů, barev a materiálů v interiéru a vy tak získáte ucelenou představu o svém budoucím interiéru.

GB design vytváří fotorealistické 3D vizualizace, ve kterých se snažíme o co nejlepší zachycení skutečnosti. V našich návrzích používáme pouze reálné prvky a řešení, která pak promítáme do 3D vizualizací. Nesnažíme se o vytvoření dokonalého uměleckého díla, ale pomůcky, která vám přiblíží skutečnou podobu navrhovaného interiéru.

Možná budete při předání hotového interiéru překvapeni, že výsledek vždy odpovídá našim 3D vizualizacím. A to je to, čeho se snažíme dosáhnout. Zpracujeme Vám kvalitní NÁVRH a kvalitní vizualizaci, abychom měli jistotu, že budete s výsledkem spokojeni.

Služby poskytujeme i online na území celé ČR.

 

  

Reference

Dětský pokoj pro 9 letou slečnu Pardubice

Dětské pokoje

Požadavkem byl moderní dětský pokoj , který bude dceři sloužit bez velkých změn až do dospělosti. V žádném případě nemělo jít o návrh "sladkého pokojíčku" v holčičích barvách. Snadno jsme se proto shodli na kombinaci bílé, světlých odstínů šedi a svěží limetkové.

více

Velkoryse řešená kuchyně Pardubice

Interiér dvoupodlažního domu byl navrhován pro mladý pár se dvěma dětmi. Hned na počátku spolupráce klienti jasně definovali své požadavky a tak byly návrhy po předložení investorům upravovány jen minimálně.   V přízemí byla použita dlažba v...

více

Rezidence pod Zámčí - Hradec Králové

Jedním z komplexních návrhů interiéru v roce 2017 byl návrh bytu pro mladý pár v developerském projektu v Hradci Králové.  Přáním klientů byl moderní,ale útulný interiér. Z barevného spektra měly převládat hnědé tóny. Výzvou bylo především...

více

Vesnický dům nedaleko Hradce Králové

Klienti oslovili gbDESIGN v roce 2016 po zakoupení menšího rodinného domu. Hned od počátku věděli, že jim nevyhovuje současná dispozice kuchyňské linky , kde malý prostor byl navíc zmenšen i vsazenou spižírnou. Při první návštěvě jsme se rychle...

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2018

Vánoční dárkový certifikát

Vánoční dárkový certifikát pro všechny, kteří hledají na poslední chvíli hodnotný dárek, který...

20.12.
2018

Nový showroom gbDESIGN - v Hradci Králové

Na počátku prosince jsme otevřeli nový showroom studia gbDESIGN ve kterém si nyní můžete...

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

více aktualit