3D vizualizace

Na rozdíl od dispozic, které ukazují zejména prostorové uspořádání, 3D vizualizace ukazují vzájemné působení tvarů, barev a materiálů v interiéru a vy tak získáte ucelenou představu o svém budoucím interiéru.

GB design vytváří fotorealistické 3D vizualizace, ve kterých se snažíme o co nejlepší zachycení skutečnosti. V našich návrzích používáme pouze reálné prvky a řešení, která pak promítáme do 3D vizualizací. Nesnažíme se o vytvoření dokonalého uměleckého díla, ale pomůcky, která vám přiblíží skutečnou podobu navrhovaného interiéru.

Možná budete při předání hotového interiéru překvapeni, že výsledek vždy odpovídá našim 3D vizualizacím. A to je to, čeho se snažíme dosáhnout. Zpracujeme Vám kvalitní NÁVRH a kvalitní vizualizaci, abychom měli jistotu, že budete s výsledkem spokojeni.

Služby poskytujeme i online na území celé ČR.

 

  

Reference

Vstupní prostory a zasedací místnost Pardubice

Kanceláře

Zadáním klienta bylo navrhnout a zrealizovat vstupní prostory sídla firmy. Vzhledem k nárůstu počtu zaměstnanců bylo nutné vyřešit nejen zasedací prostory, ale i odkládání kabátů apod. Dalším požadavkem bylo nové barevné ladění, především dodání “...

více

Hravé bydlení v novostavbě Pardubice

Obývací pokoje

Zadáním pto tento interiér bylo vytvořit "hravé" finančně nenáročné bydlení pro mladou rodinu s 2 malými dětmi. Mladí manželé si splnili sen a po letech strávených v podnájmu,  postavili dům v blízkosti řeky. Přestože většinu finančních...

více

Dětský pokoj pro 9 letou slečnu Pardubice

Dětské pokoje

Požadavkem byl moderní dětský pokoj , který bude dceři sloužit bez velkých změn až do dospělosti. V žádném případě nemělo jít o návrh "sladkého pokojíčku" v holčičích barvách. Snadno jsme se proto shodli na kombinaci bílé, světlých odstínů šedi a svěží limetkové.

více

Luxusní Onyxová kuchyně Pardubice

Kuchyně na míru

Hlavním zadáním bylo použití  Tiger Onyxu, který byl již v době návrhu objednán . Onyx se úžasný kámen , který má jedinečnou vlastnost propustnosti světla. Bylo proto rozhodnuto o jeho použití namísto klasického obkladu a pro zesílení efektu přidáno nasvícení zadní stěny. Kompletně tak vynikne barevnost a jedinečnost onyxu.

více

Velkoryse řešená kuchyně Pardubice

Interiér dvoupodlažního domu byl navrhován pro mladý pár se dvěma dětmi. Hned na počátku spolupráce klienti jasně definovali své požadavky a tak byly návrhy po předložení investorům upravovány jen minimálně.   V přízemí byla použita dlažba v...

více

[Přeskočit navigaci]

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

17.04.
2018

Legendární křeslo Egg

Legendární křeslo Egg oslaví letos 60 let od svého vzniku. 

Dnes se toto legendární křeslo vyrábí v nepřeberném množství barev i materiálů. A tak pokud vás tvar křesla nepřestává bavit, stejně jako mě, kukněte na http://bit.ly/2EUSwXo.

22.03.
2018

Nové projekty

Do realizací přibyly nové projekty. Jde sice o projekty z roku 2017, ale prozatím nebyl čas na jejich prezentování.

více aktualit