3D návrhy koupelen

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny? Stavíte dům? Rádi byste si pořídili domácí wellness? Ať už máte jasnou představu o podobě Vaší nové koupelny nebo se stále nedokáže rozhodnout, obraťte se na GB design. Navrhneme Vám koupelnu snů, ve které si budete zpívat.

Navrhneme vám dispoziční řešení, která vám nenabídnou v žádném koupelnovém studiu, vyřešíme barevnost, ať už dáváte přednost obkladům či designovým stěrkám, vybereme vhodný nábytek i doplňky.

Reálný náhled na budoucí koupelnu

Vytvoříme Vám 3D návrh koupelny ve fotorealistické kvalitě, ze kterého získáte naprosto reálný náhled na Vaší budoucí koupelnu. Díky 3D vizualizaci můžete vyzkoušet různé typy obkladů, stěrek, řešení s vanou či sprchovým koutem, zkrátka co vám bude nejvíce vyhovovat. To vše bez finančního rizika a nemilého překvapení, kdy jste si nedokázali ze skic a náčrtů představit, jak bude vaše koupelna či wellness vypadat.

Navíc ušetříte

Díky 3D návrhu koupelen, nic nemusíte kupovat navíc. K návrhu dostanete přesný výčet použitých obkladů a dlažeb. Získáte potřebné technické podklady pro realizaci stavby.3D návrhy koupelen poskytujeme i online pro celou ČR a Slovensko.

 

  

 
 
Společně s návrhem koupelny často řešíme rekonstrukce:
 
 

Reference

Rekonstrukce koupelny Pardubice

Koupelny

Byli jsme osloveni starším manželským párem v důchodovém věku s žádosti o návrh koupelny a rekonstrukci bytového jádra. Manželé se rozhodli pro výměnu umakartového jádra a celkovou rekonstrukci koupelny. S ohledem na možnost zhoršení zdravotního...

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2017

Vánoční poukazy

Pro všechny opozdilce nebo nerozhodné jsme připravili Vánoční poukazy na nákup v eshopu www.gbdesign.cz/eshop/. Do zpráv nebo rovnou na email info@gbdesign.cz si napište o poukázku dle Vámi zvolené hodnoty. Ta Vám bude společně s jedinečným kódem obratem zaslána.

16.09.
2017

A 1.000,- Kč na nákup...

Vám všem ostatním děkuji za sdílení příspěvku a jako poděkování za Váš čas všichni získáváte 10% slevu na nákup. Sleva platí pouze do konce září 2017. Abyste slevu mohli uplatnit je třeba si napsat o slevový kód na info@gbdesign.cz . Kód bude přenosný, a tak jej můžete třeba věnovat a udělat radost někomu jinému. :)

06.09.
2017

Vyhrajte 1.000,- Kč

Soutěžte o 1.000,- Kč
GB DESIGN·30. SRPEN 20172 přečtení
Do 15.9.2017 soutěžíme o nákup za tisícovku úplně zdarma.
1) Sdílejte tuto fotku veřejně na vašem facebooku
2) vyberte jeden výrobek z eshopuhttps://www.gbdesign.cz/eshop/ který vás nejvíce zaujal a podělte se o něj v komentářích
3) držte si palce

více aktualit