3D návrhy koupelen

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny? Stavíte dům? Rádi byste si pořídili domácí wellness? Ať už máte jasnou představu o podobě Vaší nové koupelny nebo se stále nedokáže rozhodnout, obraťte se na GB design. Navrhneme Vám koupelnu snů, ve které si budete zpívat.

Navrhneme vám dispoziční řešení, která vám nenabídnou v žádném koupelnovém studiu, vyřešíme barevnost, ať už dáváte přednost obkladům či designovým stěrkám, vybereme vhodný nábytek i doplňky.

Reálný náhled na budoucí koupelnu

Vytvoříme Vám 3D návrh koupelny ve fotorealistické kvalitě, ze kterého získáte naprosto reálný náhled na Vaší budoucí koupelnu. Díky 3D vizualizaci můžete vyzkoušet různé typy obkladů, stěrek, řešení s vanou či sprchovým koutem, zkrátka co vám bude nejvíce vyhovovat. To vše bez finančního rizika a nemilého překvapení, kdy jste si nedokázali ze skic a náčrtů představit, jak bude vaše koupelna či wellness vypadat.

Navíc ušetříte

Díky 3D návrhu koupelen, nic nemusíte kupovat navíc. K návrhu dostanete přesný výčet použitých obkladů a dlažeb. Získáte potřebné technické podklady pro realizaci stavby.3D návrhy koupelen poskytujeme i online pro celou ČR a Slovensko.

 

  

 
 
Společně s návrhem koupelny často řešíme rekonstrukce:
 
 

Reference

Rekonstrukce koupelny Pardubice

Koupelny

Byli jsme osloveni starším manželským párem v důchodovém věku s žádosti o návrh koupelny a rekonstrukci bytového jádra. Manželé se rozhodli pro výměnu umakartového jádra a celkovou rekonstrukci koupelny. S ohledem na možnost zhoršení zdravotního...

více

[Přeskočit navigaci]

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

17.04.
2018

Legendární křeslo Egg

Legendární křeslo Egg oslaví letos 60 let od svého vzniku. 

Dnes se toto legendární křeslo vyrábí v nepřeberném množství barev i materiálů. A tak pokud vás tvar křesla nepřestává bavit, stejně jako mě, kukněte na http://bit.ly/2EUSwXo.

22.03.
2018

Nové projekty

Do realizací přibyly nové projekty. Jde sice o projekty z roku 2017, ale prozatím nebyl čas na jejich prezentování.

více aktualit