Návrhy interiérů

V GB design vytváříme nadčasové „dospělé“ interiéry, které nezačnou brzy obtěžovat, jsou funkční a přesto originální. Navrhujeme interiéry na míru odpovídající osobnosti klienta, jeho životnímu stylu i finančním možnostem.

Každá osobnost i každý interiér je jiný – individuální. Proto vám navrhneme jedinečný a kvalitní prostor pro VAŠE bydlení nebo VAŠI práci.

Poskytujeme komplexní služby BYTOVÉHO ARCHITEKTA. Zaměřujeme se především na moderní a funkční design interiérů a komerčních prostor. Řešíme jak celkové návrhy interiéru bytu či domu nebo návrhy kanceláří tak i dílčí části jako NÁVRHY KUCHYNÍ, NÁVRHY OBÝVACÍCH POKOJŮ a společenských prostor, NÁVRHY KOUPELEN a wellness a bazénů, NÁVRHY DĚTSKÝCH POKOJŮ, NÁVRHY KANCELÁŘÍ.

Nabízíme široké spektrum služeb interiérového designéra od dispozičního návrhu, barevného řešení, volby stylu, přes výběr či návrh zařízení, výběr doplňků, dekorací a zeleně až po celkovou realizaci.

Automatickou součástí návrhu jsou i 3D vizualizace, díky kterým získáte jasnou představu o podobě nového bytu, domu, obchodu, kanceláře, ještě před vlastní realizaci.Nešetřete na tom nejdůležitějším. Na dobrém návrhu je přímo závislá kvalitní realizace.

Díky dobře zpracovanému projektu můžete naopak výrazně ušetřit na finančních nákladech. Sjednejte si schůzku ještě dnes. Samozřejmě zdarma a nezávazně.

Těšíme se na Vás.

  

Za tým společnosti GB design

Gabriela BOROKY, majitelka a hlavní designér

 

 

 

 

 Kam dále?

[Přeskočit navigaci]

04.11.
2016

Rekonstrukce vybydleného bytu Pardubice

Ukázka jak lze z totálně vybydleného bytu vytvořit moderní bydlení a  také že i byt s betonovou stěrkou a modrými akcenty může působit útulně.

13.09.
2016

Dětský pokoj Hradec Králové

Dostatek úložného místa i prostoru pro hraní ale i povinnosti je v panelákovém bytě vždy trochu oříšek.

08.09.
2016

Nová podoba prodejny zvěřiny v Pardubicích.

Jeden z projektů, který vznikal během prázdnin. Nové podoba prodejny se zvěřinou v Pardubicích. Pro mě další výzva a práce v neprobádaných vodách. Jak zapracovat obrovitánský mražák a spoustu chladících lednic do malého prostoru a vdechnout nový , moderní život už časem trochu zašlé prodejně. Jestli se to povedlo můžete začátkem listopadu posoudit sami.

více aktualit