E-Design

Žijeme v elektronické době. Tak proč toho nevyužít i v navrhování interiéru. Pokud bydlíte na druhé straně republiky, nemáte čas nebo možná i chuť na osobní schůzky s bytovými designéry, nabízíme Vám službu E-design. U této služby s Vámi komunikujeme pouze prostřednictvím e-mailu a služby Skype.

Službu on-line návrhů doporučujeme především pro návrhy koupelen, ale je jí samozřejmě možné využít pro návrh celého bytu, rodinného domu či kanceláře. Stejně tak jako pro jednorázovou konzultaci.

 

  

 
Kam dále?
 

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2017

Vánoční poukazy

Pro všechny opozdilce nebo nerozhodné jsme připravili Vánoční poukazy na nákup v eshopu www.gbdesign.cz/eshop/. Do zpráv nebo rovnou na email info@gbdesign.cz si napište o poukázku dle Vámi zvolené hodnoty. Ta Vám bude společně s jedinečným kódem obratem zaslána.

16.09.
2017

A 1.000,- Kč na nákup...

Vám všem ostatním děkuji za sdílení příspěvku a jako poděkování za Váš čas všichni získáváte 10% slevu na nákup. Sleva platí pouze do konce září 2017. Abyste slevu mohli uplatnit je třeba si napsat o slevový kód na info@gbdesign.cz . Kód bude přenosný, a tak jej můžete třeba věnovat a udělat radost někomu jinému. :)

06.09.
2017

Vyhrajte 1.000,- Kč

Soutěžte o 1.000,- Kč
GB DESIGN·30. SRPEN 20172 přečtení
Do 15.9.2017 soutěžíme o nákup za tisícovku úplně zdarma.
1) Sdílejte tuto fotku veřejně na vašem facebooku
2) vyberte jeden výrobek z eshopuhttps://www.gbdesign.cz/eshop/ který vás nejvíce zaujal a podělte se o něj v komentářích
3) držte si palce

více aktualit