Komerční interiéry

Komerční interiéry sloužící moderním firmám musí kromě samotné funkce také respektovat firemní identitu, kulturu i vizuální styl. Není tajemstvím, že kvalitní pracovní prostředí stimuluje vyšší produktivitu práce, ale dokáže i zintenzívnit požitek, který mají vaši zákazníci z vašich služeb.

Nechte si vytvořit profesionální 3D návrh kanceláře, prodejny, recepce, ordinace, zasedací místnosti či kavárny a vy i vaší zaměstnanci budete pracovat s větším elánem a vaší zákazníci se k vám budou rádi vracet.

Jak probíhá návrh kanceláře?

Každý projekt vytváříme na míru dané společnosti. Snažíme se získat co nejvíce informací, na základě kterých vypracujeme půdorysné rozdělení ve 2D pohledech pro jednotlivá oddělení podle stylu práce a toku dokumentů.

V další fázi pak navrhujeme umístění vybraných pracovišť do daného prostoru, výběr jednotlivých zařízení ve správné velikosti, respektující ergonomii a zdravotní stránku věci. Například řešení hluku v tzv. openspace kancelářích.

Ve třetí fázi vzniká přidaná hodnota samotného návrhu. Nejde jen o správné umístění a uspořádání jednotlivých kusů nábytku, ale také o vizuální řešení podtrhující identitu a jedinečnost každé firmy.

3D vizualizace

Automatickou součástí našich návrhů je i 3D vizualizace. Vytváříme fotorealistické vizualizace, ve kterých si ještě před samotnou realizací interiéru můžete ověřit, jak bude vaše kancelář vypadat. U větších projektů je možné vytvořit i tzv. 3D walk – volný pohyb v 3D návrhu.

Pro všechny naše návrhy zajišťujeme v případě zájmu i realizaci na klíč.

 

  

Reference

Vstupní prostory a zasedací místnost Pardubice

Kanceláře

Zadáním klienta bylo navrhnout a zrealizovat vstupní prostory sídla firmy. Vzhledem k nárůstu počtu zaměstnanců bylo nutné vyřešit nejen zasedací prostory, ale i odkládání kabátů apod. Dalším požadavkem bylo nové barevné ladění, především dodání “...

více

Zasedací místnost Vysoké Mýto

Tento projekt je ukázkou, jak využít omezení  prostorem a  vytvořit z něj přednost. Majitelem firmy jsem byla oslovena s přáním navrhnout školící místnost v půdním prostoru budovy. To co investor původně viděl jako omezení - množství...

více

Kanceláře Ústí nad Orlicí

Přízemí rodinného domu v Ústí nad Orlicí bylo věnováno zázemí rodinné firmy. O celkové rekonstrukci domu se dozvíte více na Dům v Ústí nad Orlicí.

Protože chodba je společná pro přístup do soukromé části domu a zároveň ji přícházejí i klienti a obchodní partneři...

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2018

Vánoční dárkový certifikát

Vánoční dárkový certifikát pro všechny, kteří hledají na poslední chvíli hodnotný dárek, který...

20.12.
2018

Nový showroom gbDESIGN - v Hradci Králové

Na počátku prosince jsme otevřeli nový showroom studia gbDESIGN ve kterém si nyní můžete...

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

více aktualit