Komerční interiéry

Komerční interiéry sloužící moderním firmám musí kromě samotné funkce také respektovat firemní identitu, kulturu i vizuální styl. Není tajemstvím, že kvalitní pracovní prostředí stimuluje vyšší produktivitu práce, ale dokáže i zintenzívnit požitek, který mají vaši zákazníci z vašich služeb.

Nechte si vytvořit profesionální 3D návrh kanceláře, prodejny, recepce, ordinace, zasedací místnosti či kavárny a vy i vaší zaměstnanci budete pracovat s větším elánem a vaší zákazníci se k vám budou rádi vracet.

Jak probíhá návrh kanceláře?

Každý projekt vytváříme na míru dané společnosti. Snažíme se získat co nejvíce informací, na základě kterých vypracujeme půdorysné rozdělení ve 2D pohledech pro jednotlivá oddělení podle stylu práce a toku dokumentů.

V další fázi pak navrhujeme umístění vybraných pracovišť do daného prostoru, výběr jednotlivých zařízení ve správné velikosti, respektující ergonomii a zdravotní stránku věci. Například řešení hluku v tzv. openspace kancelářích.

Ve třetí fázi vzniká přidaná hodnota samotného návrhu. Nejde jen o správné umístění a uspořádání jednotlivých kusů nábytku, ale také o vizuální řešení podtrhující identitu a jedinečnost každé firmy.

3D vizualizace

Automatickou součástí našich návrhů je i 3D vizualizace. Vytváříme fotorealistické vizualizace, ve kterých si ještě před samotnou realizací interiéru můžete ověřit, jak bude vaše kancelář vypadat. U větších projektů je možné vytvořit i tzv. 3D walk – volný pohyb v 3D návrhu.

Pro všechny naše návrhy zajišťujeme v případě zájmu i realizaci na klíč.

 

  

Reference

Vstupní prostory a zasedací místnost Pardubice

Kanceláře

Zadáním klienta bylo navrhnout a zrealizovat vstupní prostory sídla firmy. Vzhledem k nárůstu počtu zaměstnanců bylo nutné vyřešit nejen zasedací prostory, ale i odkládání kabátů apod. Dalším požadavkem bylo nové barevné ladění, především dodání “...

více

Zasedací místnost Vysoké Mýto

Tento projekt je ukázkou, jak využít omezení  prostorem a  vytvořit z něj přednost. Majitelem firmy jsem byla oslovena s přáním navrhnout školící místnost v půdním prostoru budovy. To co investor původně viděl jako omezení - množství...

více

Kanceláře Ústí nad Orlicí

Přízemí rodinného domu v Ústí nad Orlicí bylo věnováno zázemí rodinné firmy. O celkové rekonstrukci domu se dozvíte více na Dům v Ústí nad Orlicí.

Protože chodba je společná pro přístup do soukromé části domu a zároveň ji přícházejí i klienti a obchodní partneři...

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2017

Vánoční poukazy

Pro všechny opozdilce nebo nerozhodné jsme připravili Vánoční poukazy na nákup v eshopu www.gbdesign.cz/eshop/. Do zpráv nebo rovnou na email info@gbdesign.cz si napište o poukázku dle Vámi zvolené hodnoty. Ta Vám bude společně s jedinečným kódem obratem zaslána.

16.09.
2017

A 1.000,- Kč na nákup...

Vám všem ostatním děkuji za sdílení příspěvku a jako poděkování za Váš čas všichni získáváte 10% slevu na nákup. Sleva platí pouze do konce září 2017. Abyste slevu mohli uplatnit je třeba si napsat o slevový kód na info@gbdesign.cz . Kód bude přenosný, a tak jej můžete třeba věnovat a udělat radost někomu jinému. :)

06.09.
2017

Vyhrajte 1.000,- Kč

Soutěžte o 1.000,- Kč
GB DESIGN·30. SRPEN 20172 přečtení
Do 15.9.2017 soutěžíme o nákup za tisícovku úplně zdarma.
1) Sdílejte tuto fotku veřejně na vašem facebooku
2) vyberte jeden výrobek z eshopuhttps://www.gbdesign.cz/eshop/ který vás nejvíce zaujal a podělte se o něj v komentářích
3) držte si palce

více aktualit