Rekonstrukce koupelny

Převezmeme za Vás veškeré starosti s rekonstrukcí koupelny. Díky našim 3D NÁVRHŮM KOUPELNY budete ještě před započetím vlastní rekonstrukce schopni nahlédnout do vaší budoucí koupelny a porovnat svá přáni s realitou. Vyřešíme barevnost, ať už dáváte přednost obkladům či designovým stěrkám, vybereme vhodný nábytek a doplňky.

U všech námi navrhovaných koupelen automaticky používáme neviditelná revizní dvířka. Co to jsou revizní dvířka? Jistě to všichni znáte. Na zadní straně WC jsou umístěna velká plechová dvířka. Samozřejmě jsou nezbytná – přístup k vodoměrům a uzávěrům je nutný.

Ale ten vzhled. Naším řešením jsou právě neviditelná dvířka. Dvířka jsou skryta pod obkladem, na první pohled je téměř neuvidíte. Mohou být velká, jak vyžaduje vaše koupelna nebo bytové družstvo.

Službu 3D NÁVRHY KOUPELEN a wellness poskytujeme i on-line pro celou ČR a Slovensko.

 

  

 
Kam dále ?
 

Reference

Rekonstrukce koupelny Pardubice

Koupelny

Byli jsme osloveni starším manželským párem v důchodovém věku s žádosti o návrh koupelny a rekonstrukci bytového jádra. Manželé se rozhodli pro výměnu umakartového jádra a celkovou rekonstrukci koupelny. S ohledem na možnost zhoršení zdravotního...

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2018

Vánoční dárkový certifikát

Vánoční dárkový certifikát pro všechny, kteří hledají na poslední chvíli hodnotný dárek, který...

20.12.
2018

Nový showroom gbDESIGN - v Hradci Králové

Na počátku prosince jsme otevřeli nový showroom studia gbDESIGN ve kterém si nyní můžete...

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

více aktualit