Rekonstrukce koupelny

Převezmeme za Vás veškeré starosti s rekonstrukcí koupelny. Díky našim 3D NÁVRHŮM KOUPELNY budete ještě před započetím vlastní rekonstrukce schopni nahlédnout do vaší budoucí koupelny a porovnat svá přáni s realitou. Vyřešíme barevnost, ať už dáváte přednost obkladům či designovým stěrkám, vybereme vhodný nábytek a doplňky.

U všech námi navrhovaných koupelen automaticky používáme neviditelná revizní dvířka. Co to jsou revizní dvířka? Jistě to všichni znáte. Na zadní straně WC jsou umístěna velká plechová dvířka. Samozřejmě jsou nezbytná – přístup k vodoměrům a uzávěrům je nutný.

Ale ten vzhled. Naším řešením jsou právě neviditelná dvířka. Dvířka jsou skryta pod obkladem, na první pohled je téměř neuvidíte. Mohou být velká, jak vyžaduje vaše koupelna nebo bytové družstvo.

Službu 3D NÁVRHY KOUPELEN a wellness poskytujeme i on-line pro celou ČR a Slovensko.

 

  

 
Kam dále ?
 

Reference

Rekonstrukce koupelny Pardubice

Koupelny

Byli jsme osloveni starším manželským párem v důchodovém věku s žádosti o návrh koupelny a rekonstrukci bytového jádra. Manželé se rozhodli pro výměnu umakartového jádra a celkovou rekonstrukci koupelny. S ohledem na možnost zhoršení zdravotního...

více

[Přeskočit navigaci]

16.09.
2017

A 1.000,- Kč na nákup...

Vám všem ostatním děkuji za sdílení příspěvku a jako poděkování za Váš čas všichni získáváte 10% slevu na nákup. Sleva platí pouze do konce září 2017. Abyste slevu mohli uplatnit je třeba si napsat o slevový kód na info@gbdesign.cz . Kód bude přenosný, a tak jej můžete třeba věnovat a udělat radost někomu jinému. :)

06.09.
2017

Vyhrajte 1.000,- Kč

Soutěžte o 1.000,- Kč
GB DESIGN·30. SRPEN 20172 přečtení
Do 15.9.2017 soutěžíme o nákup za tisícovku úplně zdarma.
1) Sdílejte tuto fotku veřejně na vašem facebooku
2) vyberte jeden výrobek z eshopuhttps://www.gbdesign.cz/eshop/ který vás nejvíce zaujal a podělte se o něj v komentářích
3) držte si palce

17.05.
2017

Elegantní doplňky pro váš domov

Každným dnem pro Vás doplňujeme nové zboží na eshop gbDESIGN, kde si můžete z pohodlí domova vybrat nádherné dopľňky. Počínaje drobnostmi jako jsou svíčky, svícny, polštáře a konče například ručně zpracovaným sklem italských sklářských mistrů ať už ve formě dekorativních váz nebo elegantních lamp.

více aktualit