3D návrhy dětských pokojů

Dětský pokoj je takový malý byt v bytě. Musí obsahovat stejné zóny, jako má celý byt pro dospělé. Do jednoho pokoje je soustředěna ložnice, obývací pokoj, šatna a herna. Není jednoduché tyto jednotlivé zóny vměstnat do jednoho pokoje, tak aby se vzájemně nerušily a rozložení nábytku a zařízení bylo vhodné. Zároveň by dětské pokoje měly být stimulující a především bezpečné.

Nechte si profesionály GB design vytvořit 3D vizualizaci dětského pokoje, který splní přání nejen Vám rodičům, ale i vašim dětem.

 

  

 

  

 
Kam dále ?
 

Reference

Dětský pokoj pro 9 letou slečnu Pardubice

Dětské pokoje

Požadavkem byl moderní dětský pokoj , který bude dceři sloužit bez velkých změn až do dospělosti. V žádném případě nemělo jít o návrh "sladkého pokojíčku" v holčičích barvách. Snadno jsme se proto shodli na kombinaci bílé, světlých odstínů šedi a svěží limetkové.

více

[Přeskočit navigaci]

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

17.04.
2018

Legendární křeslo Egg

Legendární křeslo Egg oslaví letos 60 let od svého vzniku. 

Dnes se toto legendární křeslo vyrábí v nepřeberném množství barev i materiálů. A tak pokud vás tvar křesla nepřestává bavit, stejně jako mě, kukněte na http://bit.ly/2EUSwXo.

22.03.
2018

Nové projekty

Do realizací přibyly nové projekty. Jde sice o projekty z roku 2017, ale prozatím nebyl čas na jejich prezentování.

více aktualit