3D návrhy kuchyně

Kuchyně jsou nejen srdcem domu, ale také jednou z nejzákladnějších položek při zařizování nového nebo při rekonstrukci starého bydlení. Řešení pomocí 3D návrhu kuchyně je velice užitečnou pomůckou při rozhodování o rozložení kuchyně, optimalizaci procesů v kuchyni, o uspořádání spotřebičů ale i při rozhodování o barevném provedení.

Odhalte nedostatky a nelogičnosti

3D návrhy kuchyně mohou odhalit případné nedostatky a nelogičnosti v rozložení a naopak umožní sestavit kuchyni tak, aby vypadala i fungovala k vaší plné spokojenosti. Nespokojte se s kompromisy. I v malých prostorách lze navrhnout moderní, plně funkční kuchyni.

Unikátní návrhy kuchyní

Toužíte po moderní, rustikální, venkovské či naopak designové kuchyni? Obraťte se na nás. Každý návrh kuchyně je pro nás unikátní. 3D NÁVRHY INTERIÉRU v GB design řešíme komplexně. Při návrhu kuchyně tedy neřešíme pouze samotnou kuchyňskou linku, ale samozřejmě její návaznost na jídelní část. Zabýváme se volbou podlahových krytin, výmalby, dekorací, správného osvětlení atd.

Zkrátka vším, co je důležité pro vytvoření harmonického celku. V případě dnes tolik oblíbených spojených kuchyní s obývacím pokojem, samozřejmě zohledňujeme i vzájemnou provázanost těchto dvou místností.

 

  

 
Kam dále ?
 

Reference

Rekonstrukce bytu Slepotice

Počátek roku 2015 byl nabitý poměrně velkými projekty. Dokončovala jsem návrh 3podlažního domu v Ústí nad Orlicí a začala pracovat na rekonstrukci 2-pokojového bytu. Tato přestavba by se dala nazvat i jak nafouknout byt. Sympatický pár z...

více

Příběh vzniku kuchyně v Hradci Králové

Kuchyně na míru

Zajímá Vás jak probíhá návrh kuchyně? A proč nejsou návrhy zdarma ? Na konkrétním případu navrhování kuchyně na míru pro manželský pár z Hradce Králové je poměrně podrobně vysvětlen celý proces  od prvního setkání až po konečnou podobu.

více

Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje Pardubice

Celkové rekonstrukce bytů a domů

Klienti mě oslovili s požadavkem na rekonstrukci kuchyně. Ta měla být provedena včetně revitalizace obývacího pokoje a vstupních prostor tak, aby vše bylo propojeno do harmonického celku.

více

Luxusní kuchyně s obývacím pokojem Pardubicko

Obývací pokoje

Jsou návrhy, které si užívám od počátku, tedy od řešení dispozic, až po jejich konečnou podobu. Často jsou to návrhy, kdy nejsem nucena dělat kompromisy. Například kompromisy v hledání levnějších alternativ materiálů. Samozřejmě jsem si vědoma,...

více

Velkoryse řešená kuchyně Pardubice

Interiér dvoupodlažního domu byl navrhován pro mladý pár se dvěma dětmi. Hned na počátku spolupráce klienti jasně definovali své požadavky a tak byly návrhy po předložení investorům upravovány jen minimálně.   V přízemí byla použita dlažba v...

více

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2018

Vánoční dárkový certifikát

Vánoční dárkový certifikát pro všechny, kteří hledají na poslední chvíli hodnotný dárek, který...

20.12.
2018

Nový showroom gbDESIGN - v Hradci Králové

Na počátku prosince jsme otevřeli nový showroom studia gbDESIGN ve kterém si nyní můžete...

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

více aktualit