Rekonstrukce

Každá kvalitně provedená rekonstrukce začíná kvalitním návrhem. K bytovým i komerčním projektům, pro které NAVRHUJEME INTERIÉRY zajišťujeme i celkovou realizaci. Nemusíte si domlouvat další firmu nebo pracně shánět dobré řemeslníky, stačí svěřit celou tvorbu interiéru společnosti GB design.

U menších stavebních zásahů vybíráme pouze z osvědčených řemeslníků. Jejichž činnost vzájemně koordinujeme a kontrolujeme.

U velkých rekonstrukcí, spolupracujeme s ověřenou stavební firmou a sami provádíme autorský dozor. Kontrolujeme postup stavebních prací, ověřujeme dodržení rozměrů potřebných pro vestavný nábytek, koordinujeme postup prací pro načasování montáže nábytku a dalších interiérových prvků.

V případě celkové realizace interiéru obdržíte váš návrh včetně 3D vizualizace zdarma.

Často se na nás obracíte s rekonstrukcí bytů a domů nebo rekonstrukci bytového jádra.

 

  

 
Kam dále ?
 

[Přeskočit navigaci]

28.05.
2018

Novinky Ethno chic kolekce

Obklopujete se rádi přírodními materiály a dekoracemi s nádechem exotiky? Tak pak je právě pro vás určená kolekce Ethno chic. Probrouzdejte novinky této kolekce a nechte se pohltit jedinečnou atmosférou.

17.04.
2018

Legendární křeslo Egg

Legendární křeslo Egg oslaví letos 60 let od svého vzniku. 

Dnes se toto legendární křeslo vyrábí v nepřeberném množství barev i materiálů. A tak pokud vás tvar křesla nepřestává bavit, stejně jako mě, kukněte na http://bit.ly/2EUSwXo.

22.03.
2018

Nové projekty

Do realizací přibyly nové projekty. Jde sice o projekty z roku 2017, ale prozatím nebyl čas na jejich prezentování.

více aktualit