Luxusní kuchyně s obývacím pokojem Pardubicko

Práce: Návrhy interiérů, Realizace
Realizováno: 2016
Lokalita:: Pardubicko

Jsou návrhy, které si užívám od počátku, tedy od řešení dispozic, až po jejich konečnou podobu. Často jsou to návrhy, kdy nejsem nucena dělat kompromisy. Například kompromisy v hledání levnějších alternativ materiálů.

Samozřejmě jsem si vědoma, že ne všichni klienti si mohou dovolit  např."luxusnější  podobu  kuchyňské linky".

Proto je vhodné si hned na počátku spolupráce říct nejen představy a požadavky na vzhled, ale také si stanovit jakýsi rámcový rozpočet.

U tohoto návrhu měla klientka jasnou představu o podlaze a také byla otevřená  netradičnímu řešení obývacího pokoje. To představuje především dřevěný obklad stěn, spolu se zakomponovanými zrcadlovými pásy. Jde o zajímavý interiérový prvek, který definuje ráz celého pokoje aniž by na sebe strhával veškerou pozornost. Naopak tu přenechává dominantnímu krbu, jehož ohnivé plameny se odrážejí v zabudovaných zrcadlech.

Celou atmosféru ještě umocňuje zabudované stropní osvětlení v sádrokarténovém podhledu. To má navíc regulovatelnou svítivost pro vytváření různých světelných nálad.

Výrazným designovým prvkem je i moderní schodiště s netradiční barvou zubatice. Bílá barva krásně koresponduje s dalšími prvky . Jako je kuchyňská linka v provedení bílá vysoký lesk.

Celým interiérem se tak prolíná přírodní kartáčovaný dub ve spojení s bílou ve vysokém lesku.

 

Ve vizualizaci je použitý obraz od společnosti AuroGenio Art, umělec Joe Muczka jr.  www.aurogenio.cz

 

pohled od jídelního koutu
obývací pokoj v denním světle
obývací pokoj ve večerním světle
obývací pokoj osvětlený krbem
pohled na krb
pohled na kuchyňskou linku
večerní pohled od vstupu
denní pohled od vstupu

Zpět na realizace Obývací pokoje | Zobrazit všechny realizace