Konzultace

Máte pokoj či byt již zařízený, jen to stále není ono a potřebujete doladit detaily. Nebo byste rádi vdechli nový život starému a již „okoukanému". Pak jsou konzultace a poradenství určeny právě pro Vás.Pokud Vám chybí inspirace, nápad nebo představivost, může Vám stačit několik konzultačních hodin a interiér dostane ten správný šmrnc.

Na základě prohlídky či informací (lokalita, orientace světové strany, půdorys, fotografie prostoru, informace o stávajících materiálech/barvách + přání klienta) Vám vytvoříme náčrt možností. Většinou se jedná o koláž, která nastíní možnosti řešení daného prostoru.

Konzultace zahrnuje např. vhodný výběr nábytku a jeho správné půdorysné rozložení, formu osvětlení – hlavní i náladové, výběr malby/tapet/obkladu, formy clonění oken nebo triky, jak prostor zútulnit. V případě, že to interiér vyžaduje, je možné na konzultaci řešit i změnu dispozic interiéru a příček, výběr podlahové krytiny a jiné stavební úpravy.

 

  

[Přeskočit navigaci]

20.12.
2017

Vánoční poukazy

Pro všechny opozdilce nebo nerozhodné jsme připravili Vánoční poukazy na nákup v eshopu www.gbdesign.cz/eshop/. Do zpráv nebo rovnou na email info@gbdesign.cz si napište o poukázku dle Vámi zvolené hodnoty. Ta Vám bude společně s jedinečným kódem obratem zaslána.

16.09.
2017

A 1.000,- Kč na nákup...

Vám všem ostatním děkuji za sdílení příspěvku a jako poděkování za Váš čas všichni získáváte 10% slevu na nákup. Sleva platí pouze do konce září 2017. Abyste slevu mohli uplatnit je třeba si napsat o slevový kód na info@gbdesign.cz . Kód bude přenosný, a tak jej můžete třeba věnovat a udělat radost někomu jinému. :)

06.09.
2017

Vyhrajte 1.000,- Kč

Soutěžte o 1.000,- Kč
GB DESIGN·30. SRPEN 20172 přečtení
Do 15.9.2017 soutěžíme o nákup za tisícovku úplně zdarma.
1) Sdílejte tuto fotku veřejně na vašem facebooku
2) vyberte jeden výrobek z eshopuhttps://www.gbdesign.cz/eshop/ který vás nejvíce zaujal a podělte se o něj v komentářích
3) držte si palce

více aktualit