Velkoryse řešená kuchyně Pardubice

Práce: Návrhy interiérů, Realizace
Realizováno: 2017
Lokalita:: Pardubice

Interiér dvoupodlažního domu byl navrhován pro mladý pár se dvěma dětmi. Hned na počátku spolupráce klienti jasně definovali své požadavky a tak byly návrhy po předložení investorům upravovány jen minimálně.  

V přízemí byla použita dlažba v dekoru dubu, která je v horním patře nahrazena vinylovou podlahou v příbuzném dekoru.Původní záměr stejné podlahové krytiny v celém domě, vzhledem k propojení kuchyně se zahradou a očekávaným větším provozem mezi interiérem a exteriérem, jsme přehodnotili a klientům jsem doporučila volit raději dlažbu.

Velkoryse řešená linka je pak snem snad každé hospodyňky a poskytuje dostatek pracovní i úložné plochy. Ve skříňové části kuchyňské linky je umístěný snídaňový koutek. Kávovar, toustovač případně jiné přístroje používané většinou pouze během snídaně jsou tak schovány ve skříňce se zásuvnými dveřmi a nepřekážejí na pracovní ploše.

Hlavním materiálem použitým k výrobě linky je snadno udržovatelné bílé lamino ve vysokém lesku kombinované s laminem v dekoru dubu. Tyto materiály , stejně jako netradiční stěrka na stěně, se prolínají  interiérem celého domu a jsou spolu s podlahou sjednocujícím prvkem. 

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5

Zpět na realizace Kuchyně na míru | Zobrazit všechny realizace