Kuchyně jako výhra - Vamberk

Práce: Návrhy interiérů
Realizováno: 2014
Lokalita:: Vamberk

Rok 2014 byl pro naší firmou rokem změn. Změny započaly tvorbou nové webové prezentace. Při tvorbě stránek zároveň padlo i rozhodnutí o změně názvu firmy na snadněji zapamatovatelné gb DESIGN. Na podporu nového jména byla vyhlášená soutěž o NÁVRH INTERIÉRU 1 místnosti dle vlastního výběru ZDARMA.

Soutěž byla rozdělena do 2 slosování. Vítězem podzimního kola se stal pan Milan Horčičák. Pan Horčičák s rodinou byl právě ve fázi zpracovávání konečného projektu pro jeho budoucí dům. A tak výhra přišla v pravý čas.

Z pohledu bytového designéra je doba před započetím vlastní stavby, případně fáze hrubé stavby, nejideálnější čas na započetí řešení interiéru.

Manželé Horčíčákovi si přáli vytvořit návrh kuchyně s jídelním koutem. Prvotní informace a představy jsme diskutovali prostřednictvím mailu. Pan Horčičák mi poskytl nejen plány domu, ale i jejich představy o uspořádání obytné kuchyně. Zpracování v 3D okamžitě odhalilo nelogičnosti i možná úskalí v praktické využitelnosti prostoru.

3D řešení v  měřítku umožní vidět nejen zařizovací prvky ve správných proporcích, ale  i jejich vzájemné působení.  Napomůže představit si i tzv. komunikační zóny, které je nutné dodržet.

Proto jsem pro klienty na osobní schůzku připravila nejen jejich původní vizi pro porovnání, ale i několik variant řešení vhodnějšího dispozičního uspořádání. Během osobní schůzky jsme pak dospěli nejen k vytvoření konečné podoby půdorysu obytné kuchyně, ale i změnám v umístěni a tvaru oken.

Díky správnému načasování , kdy dům byl "pouze" ve fázi projektování, jsme mohli nejen navrhnout nadčasový design kuchyně, ale především vše přizpůsobit životnímu stylu obyvatel.

 

   

 č.1
Návrh kuchyně Vamberk - den
Návrh kuchyně Vamberk - den
Návrh kuchyně Vamberk - - večer

Zpět na realizace Kuchyně na míru | Zobrazit všechny realizace