Vesnický dům nedaleko Hradce Králové

Práce: Návrhy interiérů
Realizováno: 2017
Lokalita:: Hradec Králové

Klienti oslovili gbDESIGN v roce 2016 po zakoupení menšího rodinného domu. Hned od počátku věděli, že jim nevyhovuje současná dispozice kuchyňské linky , kde malý prostor byl navíc zmenšen i vsazenou spižírnou. Při první návštěvě jsme se rychle shodli i na výměně a sjednocení podlahy ve společenské části domu. Tzn,. kuchyně spojené s obývacím pokojem, chodby a vstupu do domu. Klientku rovněž  nadchlo navržení prosklenných posuvných dveří při vstupu do obývacího pokoje, které prostor opět odlehčí a prosvětlí.

Barevné ladění jsem navrhla v tónech capuccinovo hnědých s akcnentí světle modrou barvou. Ta je zastoupena hlavně nevšední tapetou Alabastro španělské značky  Tres Tintas.

Původně byla navržena menší sedací souprava a televize umístěna na dveřích u vstupu do obývacího pokoje. Klienti si ale přáli rohovou sedačku a tak byl obývací pokoj otočený o 180st., což umožnilo vyhovět jejich požadavku a zároveň zachovat vzdušnost místnosti.

Postupně se spolupráce ještě rozrostla o navržení pokojíčku pro 12 letou dceru, která navždy zůstane tak trochu dítětem. A ložnice .

 

 

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5

Zpět na realizace Komplexní návrhy interiéru bytů a domů | Zobrazit všechny realizace