LOCA NERA

 


Duch společnosti L'Oca Nera je kosmopolitní, moderní a neustále se vyvíjející. Vytváří objekty a zařizovací předměty, které prostor harmonizují  diskrétním a střízlivým luxusem a který dokonale odráží životní styl těch, kteří v něm žijí.

 

Všechny kolekce se zaměřují na originální detail, zpracovaný s vášní pro ruční práci, kde umění splňuje design a vytváří elegantně zdokonalené scénáře a okouzlující atmosféru. Úžasné, nadčasové výtvory, které vyjadřují harmonii hodnoty, nálady a vášně. To je život v eleganci.. to je LocaNera.

 

MEDITERRANEO

Zastřešené mezi oblohou a zemí, v dálce se blyští modré středomoří s jeho hlubokými barvami a ostrými kontrasty. Proplouvá domy a vkládá do nich lehkost a kouzelnou vůni oliv a mořské soli.


Zobrazit kolekci

FASHION

Fashion bydlení představuje sofistikované, elegantní interiéry, kde moderní design vytváří komfortní pokoje a šarm je zesílen chromatickou atmosférou, která vypadá, že pochází z obrazů.


Zobrazit kolekci

LOFT

Velký prostor, kde můžete svobodně žít mezi designovými prvky pečlivě hledanými i věcmi, které byly nalezeny náhodou. Všechny dohromady vytvářejí prostor, který milujeme a který nám dává pocit domova.

Zobrazit kolekci

CONTEMPORANEO

Inspirován milostným životem a rychlými změnami, moderní styl si vybírá jednoduchost, pohodlí a krásu teplého a útulného domu. Objekty, které zdobí interiér jsou jedinečné a osobní, zde zažíváme okamžiky skutečného potěšení a relaxace.

Zobrazit kolekci

URBAN

Metropolitní bydlení preferuje nezbytnou, městskou elegantní atmosféru. Má rádo kontrasty mezi rafinovanými a základními předměty. Vytváří sofistikované a elegantní interiéry, pro život s lidmi, které milujeme.


Zobrazit kolekci

ETHNO CHIC

Exotický nádech jenž charakterizuje etnický styl. Vzácné, umělecké a zároveň jednoduché, řemeslné objekty, které jsou jedinečné a přicházejí z různých míst na světě. Výjimečný styl pestrých barev, jenž dokáže vdechnout vůni orientu a dodat interiéru unikátní atmosféru.

Zobrazit kolekci  

LIGHTING

Přírodní, umělé, intenzivní, měkké, třpytivé. Světlo je pro náš život zásadní. Pomáhá dokreslit útulnost našich domovů pomocí nevšedních variací lamp a luceren.


Zobrazit kolekci

FLOWERS

Příroda nás nikdy nepřestává ohromovat šarmem harmonií rozličných tvarů a barev. Dobijme náš domov energií a elegancí, kterou každá květina představuje.


Zobrazit kolekci

VERNISSAGE

Malování, jeden z prvních způsobů komunikace mezi lidmi. Během tisíciletí se stalo vznešenou formou umění. Klasický nebo moderní abstraktní styl? Výběr malby odhaluje část vaší osobnosti.


Zobrazit kolekci