3D návrhy

3D návrhy jsou ve společnosti GB design samozřejmou součástí každého návrhu interiéru. Vytváříme fotorealistické vizualizace, které vám umožní nahlédnout do plánovaného interiéru ještě před výstavbou nebo před zakoupením vybavení. Přijdete tak o nemilé překvapení, pokud by vám nebylo ze skic a nákresů vše jasné.

Díky 3D vizualizacím můžete experimentovat s materiály, měnit barvy nebo detaily stavby, to vše bez finančního rizika. Možná budete při předání hotového interiéru překvapeni, že výsledek odpovídá vizualizacím. A to je přesně to, čeho se snažíme dosáhnout.

Ať již máte zájem o návrh celého interiéru či pouze některé jeho části, jako je NÁVRH KUCHYNĚ, NÁVRH DĚTSKÉHO POKOJE, či "jen" KOUPELNY, vždy vám zpracujeme kvalitní návrh interiéru a podrobnou 3D vizualizaci, abychom měli jistotu, že budete s výsledkem naší práce spokojeni.

 

  

 
Kam dále ?
 

[Přeskočit navigaci]

18.02.
2016

Příběh vzniku kuchyně v Hradci Králové

Zajímá Vás jak probíhá návrh kuchyně? Na konkrétním případu navrhování kuchyně na míru pro manželský pár z Hradce Králové je poměrně podrobně vysvětlen celý proces  od prvního setkání až po konečnou podobu.

17.02.
2016

Pět podob jednoho obývacího pokoje

Podívejte se , jak barvy a jejich vzájemné kombinování ovlivní vzhled jednoho obývacího pokoje.

21.11.
2015

Vánoční certifikát

Prožijte radost z obdarovávání a věnujte svým blízkým dárek, ze kterého se budou těšit i po letech.

více aktualit