3D návrhy

3D návrhy jsou ve společnosti GB design samozřejmou součástí každého návrhu interiéru. Vytváříme fotorealistické vizualizace, které vám umožní nahlédnout do plánovaného interiéru ještě před výstavbou nebo před zakoupením vybavení. Přijdete tak o nemilé překvapení, pokud by vám nebylo ze skic a nákresů vše jasné.

Díky 3D vizualizacím můžete experimentovat s materiály, měnit barvy nebo detaily stavby, to vše bez finančního rizika. Možná budete při předání hotového interiéru překvapeni, že výsledek odpovídá vizualizacím. A to je přesně to, čeho se snažíme dosáhnout.

Ať již máte zájem o návrh celého interiéru či pouze některé jeho části, jako je NÁVRH KUCHYNĚ, NÁVRH DĚTSKÉHO POKOJE, či "jen" KOUPELNY, vždy vám zpracujeme kvalitní návrh interiéru a podrobnou 3D vizualizaci, abychom měli jistotu, že budete s výsledkem naší práce spokojeni.

 

  

 
Kam dále ?
 

[Přeskočit navigaci]

04.11.
2016

Rekonstrukce vybydleného bytu Pardubice

Ukázka jak lze z totálně vybydleného bytu vytvořit moderní bydlení a  také že i byt s betonovou stěrkou a modrými akcenty může působit útulně.

13.09.
2016

Dětský pokoj Hradec Králové

Dostatek úložného místa i prostoru pro hraní ale i povinnosti je v panelákovém bytě vždy trochu oříšek.

08.09.
2016

Nová podoba prodejny zvěřiny v Pardubicích.

Jeden z projektů, který vznikal během prázdnin. Nové podoba prodejny se zvěřinou v Pardubicích. Pro mě další výzva a práce v neprobádaných vodách. Jak zapracovat obrovitánský mražák a spoustu chladících lednic do malého prostoru a vdechnout nový , moderní život už časem trochu zašlé prodejně. Jestli se to povedlo můžete začátkem listopadu posoudit sami.

více aktualit